Jahilaskeüritus gruppidele

Jahilaskmine ei ole kaugeltki mõeldud ainult jahimeestele. Kui Sina, Su sõbrad või Su ettevõtte otsite uut ja huvitavat meelelahutuslikku ühisüritust, siis just jahilaskmine on üks variant, mida proovida. Ühtpidi on tegu aktiivse väliüritusega ilma ennast higiseks ajamata, teistpidi saab vastu hea annuse adrenaliini.

Pakume nii ettevõtte sisest meelelahutuslikku jahilaskmisüritust kui lahedat sõpradega ajaveetmise võimalust, kus saab jahisportrelvadest lasta lendavaid märke haavlitega laetud padrunitega ehk siis simuleerime linnujahti. Grupi maksimaalseks suuruseks võiks olla kuni 20 inimest ja sellisel juhul tuleb arvestada 2,5 tundi kestva üritusega. Laskmise jaoks on sobiv riietuda sportlikult vaba-aja rõivastesse ja naistel ei ole soovitav tulla kontsakingadega. Ürituse ajal on suveperioodil võimalik korraldada ka väike grillipidu või talvisel ajal mõnus soojendav lõke. Samas on oluline teada, et alkoholi tarbimine meie jahilaskmisürituse ajal ei ole lubatud, kuna püss ja alkohol ei sobi kokku.

Enne laskma asumist viib instruktor läbi instruktaaži ohutuse tagamise nõuetest, jahisportrelva käsitsemisest ja lendavate märkide põhilistest tehnilistest võtetest. Ühtlasi näitab instruktor ette ürituse jooksul lastavate märkide lennutrajektoorid. Erinevaid lende on kuni 3, kus üks märk on eemalduv, teine vastutulev ja kolmas kas siis risti eest läbi lendav või koguni mööda maad veerev. Viimast nn lendu nimetatakse jänese märgiks. Laskmiseks kasutatakse jahirelva, milleks on BENELLI nimeline sileraudne pool-automaatrelv ja seda saab laskeinstruktori loal laadida kuni kaheksa padruniga.

Jankuu

Laskekohtadel on tavaliselt korraga 3 inimest ja instruktori juhendamisel lastakse kordamööda. Tavapaketi korral saab iga inimene lasta 25 märki, mis on esmase mulje saamiseks piisav, millest osa märke lastakse alguses harjutamiseks ja seejärel toimub võistlus parima laskuri selgitamiseks. Samas on soovi korral võimalik tellida ka mahukam 50-ne märgine pakett, mis võimaldab harjutada rohkem ja läbi viia kaks võistlusvooru. Meie poolt on parimatele ka meened.

Jahilaskmisürituse tellimiseks leiad kontaktandmed SIIT

Lahe üritus teeb meele rõõmsaks!